Praca

PTB Sp. z o.o zatrudni pracownika działu technicznego

Złotoryja złotoryjski Dolnośląskie

Ogłoszenie oczekuje na publikację.
Forma zatrudnienia: pełny etat Typ umowy: umowa o pracę

Opis stanowiska:

  • realizacja przebiegu budowy zgodnie z zasadami sztuki budowlanej dokumentacją techniczną i kosztorysową pod nadzorem przełożonego,
  • wsparcie dla kierowników budów (m.in. przygotowywanie dokumentacji)
  • przygotowywanie wykonywanych robót do odbioru,
  • nadzór nad przestrzeganiem procedur BHP

Wymagania:

  • Znajomość MS Office(Exel, Word)w stopniu bardzo dobrym,
  • mile widziana umiejętność kosztorysowania w programie Norma

Oferujemy:

  • zróżnicowane pełne wyznań zadania,
  • realizacja ciekawych projektów budowlanych,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenie kwalifikacji,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • przyuczenie do wykonywanych zadań

Szukasz pracownika, pracy ?

Stwórz swój profil Specjalisty, Pracodawcy - publikuj ogłoszenia wysyłaj swoje CV !

Załóż konto