Wybierz - temat pomocy


Publikacja ogłoszenia w naszym serwisie jest bardzo prosta i szybka, bez konieczności wprowadzania zbędnych danych.

 1. Tytuł ogłoszenie * - To część oferty, która jako pierwsza opisuje oferowaną pracę. Dopasuj precyzyjnie tytuł  do oferowanej pracy, zainteresujesz swoją ofertą właściwych kandydatów.

 2. Kategoria * - Wybór z listy - przy publikacji ogłoszenia możesz wybrać tylko jedną kategorię.

 3. Doświadczenie - Szukasz specjalisty - określ oczekiwany poziom jego przygotowania i umiejętności.

 4. W dni - Wskaż dni tygodnia, w których praca ma byś wykonywana. Domyślnie zaznaczone są dni od poniedziałku do piątku.

 5. Praca zdalna - Jeżeli możliwe jest wykonywanie pracy zdalnie, zaznacz tę opcję.

 6. Stawka - Podając proponowane wynagrodzenie zainteresujesz swoja ofertą właściwych kandydatów.

 7. Lokalizacja * - Do oferty pracy możesz przypisać do 5 lokalizacji.

 8. Rodzaj pracy * - Określ na jakich zasadach chcesz zatrudnić potencjalnego pracownika – zlecenie, umowa o dzieło, umowa na czas określony lub nieokreślony.

 9. Dodatkowe opcje ogłoszenia

   Zewnętrzny link do aplikowania.
  Jeżeli chcesz aby proces aplikowania odbywał się na innej stronie www, wprowadź zewnętrzny link przekierowujący na tę stronę, ściśle związaną  z treścią ogłoszenia

  od zaraz!Zatrudnię od zaraz.
  Zaznacz tę opcję , a przy treści twojej Oferty Pracy pojawi się charakterystyczna ikonka „Praca od zaraz”.

   Wymagamy dołączenia CV w formie załącznika.
  Po zaznaczeniu tej opcji Aplikant odpowiadając na Twoją Ofertę Pracy będzie musiał dołączyć swoje CV w formie załącznika.

   Możliwa współpraca z Agencją Pracy
  Nawiąż współpracę z agencjami pośrednictwa pracy. Po zaznaczeniu tej opcji Twoja oferta dotrze do Agencji Pracy zarejestrowanych w naszym systemie - w ten sposób zwiększysz szanse na wyszukanie i pozyskanie odpowiedniego kandydata.

   Możliwość zatrudnienia obcokrajowców.
  Po zaznaczeniu tej opcję  Twoje ogłoszenie zostanie specjalnie „oznaczone”. Na stronie ogłoszenia pojawią się podstawowe informacje w języku ukraińskim dotyczące opublikowanej Oferty Pracy, co ułatwi pierwszy kontakt z zainteresowanym Pracownikiem. Dodatkowo oferta ta zostanie oznaczona na listach ogłoszeń oraz w wyszukiwarce jako oferta dedykowana dla obcokrajowców, co ułatwi im jej wyszukanie.

 10. Opis opcjonalny - W szybki sposób zaznacz opcje dotyczące twojej oferty, w ten sposób unikniesz uciążliwego wprowadzania długich opisów.

 11. Opis ogłoszenia * - Podając dodatkowe szczegóły twojej ofert możesz łatwiej przekonać   zainteresowanego kandydata do twojej Oferty Pracy. Im bardziej szczegółowy opis opublikujesz, tym większe szanse na pozyskanie właściwego Pracownika!

 12. Uzupełnij Dane Kontaktowe.

  Logo /Graficzny nagłówek (publikuj bezpłatnie w cenie publikacji ogłoszenia).
  Jeżeli jesteś firmą, agencją pracy, dołącz indywidualną grafikę w formie nagłówka oraz dodaj logo. W ten sposób wyróżnisz swoje ogłoszenie na tle innych ofert.  Twoja oferta będzie bardziej rozpoznawalna , co  zwiększy szanse na pozyskanie odpowiedniego kandydata na pracownika.

  Dane lokalizacyjne/ WWW
  Wprowadzając dane o lokalizacji pracy oraz linki do strony www, umożliwisz zainteresowanemu Pracownikowi łatwy dostęp do informacji o twojej Firmie i potwierdzisz  wiarygodność swojej oferty pracy.

  Opis prowadzonej działalności
  Napisz czym się zajmujecie, zaprezentuj swoją działalność  i przyciągnij potencjalnych pracowników do swojej oferty pracy.

  Podaj numer telefonu.
  Do każdej oferty umieszczonej na naszym serwisie jest przypisany telefon kontaktowy związany z osobą odpowiedzialną za publikację. Od osoby publikującej ogłoszenie zależy czy będzie on widoczny w treści ogłoszenia, zaznaczając opcję „opublikuj numer telefonu w treści ogłoszenia”

  Nasza Rada
  Jeżeli chcesz przyspieszyć publikację kolejnych Ofert Pracy, uzupełnij jednorazowo Dane Profilowe Pracodawcy. W ten sposób dane te będą automatycznie dopisywane do kolejnych publikowanych ofert, z możliwością edycji.

  Oczekiwanie na weryfikację

  W trosce o bezpieczeństwo naszych Użytkowników, a także wysoką jakość ofert.
  Oferty Pracy publikowane w naszym Serwisie są przez nas weryfikowane. Dzięki temu upewniamy się, że nie naruszają zasad określonych w Regulaminie


Cieszymy się że chcesz dołączyć do grona Pracodawców  lub Pracowników w naszym serwisie twojarobota.pl  !

Rejestracja zajmie Ci tylko kilka  chwil - kliknij tutaj wybierz, jaki profil konta chcesz założyć,  podaj swój adres e-mail i hasło. Aktywuj konto za pomocą wiadomości, którą wyślemy na Twój adres e-mail, który będzie ściśle powiązany z Twoim profilem.

Jeżeli jesteś Pracodawcą, rejestrację możesz połączyć z pierwszą publikacja ogłoszenia. Kliknij „dodaj ogłoszenie”. Zapoznaj się z rodzajem kont Pracodawcy.

Jeśli chcesz założyć konto Pracownik możesz zalogować się  korzystając ze swojego konta na Facebooku.

Jeżeli chcesz aby Twoja oferta trafiła do szerokiego grona potencjalnych pracodawców, zapoznaj się z Naszymi zasadami.

Niedozwolone są Oferty Pracy:

 • z wynagrodzeniem wynikającym z uzyskanej prowizji.
 • związane z branżą erotyczną lub o charakterze towarzyskim.
 • związanych z dystrybucją środków nielegalnych okreslonych w Polskim Prawie.
 • związanych z branżą erotyczną.
 • niezwiązanej z faktycznym zatrudnieniem.
 • bez określonej umowy.

 
Pamiętaj, aby w ogłoszeniu nie umieszczać:

 • apeli do Użytkowników.
 • wulgaryzmów.
 • treści reklamowych.
 • linków do innych serwisów.
 • treści skopiowanych z innych źródeł.
 • informacji o charakterze erotycznym.
 • podejmowanie innych działań naruszających prawo polskie lub nasz Regulamin.

 1. Opublikowana Oferta Pracy/zlecenie musi zawierać dokładny i nie budzący wątpliwości opis stanowiska ,wymagań, zakresu obowiązków, branży, miejsca wykonywania pracy (nie więcej niż  5 lokalizacji w jednym ogłoszeniu). Jeśli opis oferty będzie niezgodny z podanymi poniżej zasadami  , ogłoszenie nie zostanie opublikowane przez administratora lub zostanie usunięte.

 2. Każde ogłoszenie z Ofertą Pracy może dotyczyć tylko jednego stanowiska. Do ogłoszenia możemy przypisać maksymalnie 5 lokalizacji związanych z miejscem zatrudnienia.

 3. Niedozwolone jest zamieszczanie ogłoszeń niezwiązanych z pracą.

 4. Ogłoszenie nie będzie opublikowane, jeżeli w jego treści  będą wymagania przesłania pieniędzy, skanów dokumentów, danych wrażliwych (numeru: dowodu, paszportu, licencji, danych osobowych , haseł itd.)  lub zaadresowanych kopert ze znaczkiem w celu uzyskania dalszych informacji na temat dalszej rekrutacji.

 5. Oferty Pracy związane z branżą: modelingu, hostess, modelek/modeli, asystentek/asystentów, sekretarek, ankieterek/ankieterów, masażystek/masażystów, aktorek/aktorów muszą zawierać firmowy adres e-mail, który powiązany jest z działającą własną stroną internetową. Ogłoszenia dodane z domen ogólnodostępnych będą usuwane. Ogłoszenie takie może być zweryfikowane telefonicznie.

 6. Oferty opublikowane przez „Firmę”  lub  „Agencję pracy”, mogą być wyróżnione indywidualnym nagłówkiem graficznym, dodaniem logo (w cenie publikacji ogłoszenia). które będzie się wyświetlało w szczegółach ogłoszenia jak i na listach wyszukiwania . Dodatkowo istnieje możliwość uzupełnienia profilu Pracodawcy, co pomoże kandydatom do pracy wybrać twoją ofertę.

 7. Istnieje możliwość wstawienia w ogłoszeniu linku zewnętrznego, przekierowującego do strony z opisem oferty pracy lub systemu rekrutacji. Strona ta powinna być ściśle powiązana  z zamieszczoną ofertą, oraz profilem Pracodawcy.

 8. Nie dopuszczamy ogłoszeń na temat poszukiwania pracy.

 9. Ogłoszenie może być edytowane w każdym zakresie. Na ten czas zostanie zatrzymana publikacja i wznowiona w momencie ponownego zweryfikowania treści ogłoszenia pod względem zgodności z regulaminem, o czym zostaniesz poinformowany.


Za publikację ogłoszenia możesz zapłacić korzystając z płatności elektronicznej - przelewem online, kartą płatniczą, systemem Blik.

Płatności są obsługiwane przez serwisy: PayU www.payu.pl 

Skorzystaj z płatność za pomocą kredytów.
Dzięki zakupionym w naszym portalu „kredytom” możesz dokonywać wszelakich płatności związanych z publikacją i promocją ogłoszeń w naszym serwisie. bez konieczności każdorazowego logowania się do płatności elektronicznych

W trosce o bezpieczeństwo naszych Użytkowników, administrator portalu możemy zastosować procedurę blokady konta spowodowane działaniami takimi, jak:

 • korzystanie z wielu kont przez tę samą osobę,
 • wielokrotne zamieszczanie ogłoszeń niezgodnych z Regulaminem Serwisu,
 • podejmowanie innych działań naruszających polskie prawo lub Regulamin Serwisu.
 • umieszczanie  nieprawdziwych informacji wprowadzających w błąd innych Użytkownik

 

Jeżeli chcesz aby Twoja oferta trafiła do szerokiego grona potencjalnych pracodawców, zapoznaj się z Naszymi zasadami.

Niedozwolone są oferty pracy:

 • z wynagrodzeniem wynikającym z uzyskanej prowizji,
 • związane z branżą erotyczną, kosmiczną lub o charakterze towarzyskim,
 • związanych z dystrybucją substancji nielegalnych
 • niezwiązanej z faktycznym zatrudnieniem,
 • bez określonej umowy.
 • bez wskazania rodzaju pracy w tytule ogłoszenia

  Potencjalni kandydaci na pracowników w pierwszej kolejności zwrócą uwagę na tytuł ogłoszenia i na tej podstawie podejmą decyzję, czy warto zapoznać się z całą ofertą. Dlatego ważne jest, by tytuł ogłoszenia  zawierał  opis z nazwą stanowiska lub wykonywanej pracy. Dzięki temu masz gwarancję, że ogłoszenie dotrze do Użytkowników, posiadających odpowiednie kwalifikacje.

 
Pamiętaj, aby w ogłoszeniu nie umieszczać:

 • apeli, próśb, treści reklamowych.
 • wulgaryzmów.
 • linków do innych serwisów niezwiązanych z Ofertą Pracy
 • treści skopiowanych z innych źródeł.
 • informacji o charakterze erotycznym.
 • treści naruszających prawo polskie lub nasz Regulamin.
 • fałszywych informacji o Pracodawc.

Jeżeli chcesz skutecznie zaprezentować swoją Ofertę pracy i przyciągnąć  uwagę kandydatów posiadających odpowiednie kwalifikacje, pamiętaj żeby:

 • Uzupełnić  tytuł ogłoszenia i opisać dokładnie stanowisko i rodzaj proponowanej pracy.
 • Dokładnie opisać Ofertę Pracy, konkretne obowiązki i wymagania jak i bonusy wynikające z zatrudnienia.
 • Określić  proponowane wynagrodzenie.
 • Skorzystać z opcji do wyboru określające parametry Oferty Pracy. Takich jak „Praca od zaraz” ,”Nie wymagamy CV” , „Zatrudnimy obcokrajowca”, „Nawiążemy współpracę z Agencją Pracy”.

 
Możesz podnieść oglądalność ogłoszenia, korzystając z Pakietów Promocyjnych:


 
Wyróżnij ogłoszenie - zwiększ oglądalność x 8

Chcesz aby Twoje ogłoszenie było dobrze widoczne i się wyróżniało na tle innych ogłoszeń? Skorzystaj z pakietu  „Wyróżnij”. - kandydaci na pracowników, łatwiej dostrzega tak wyróżnione graficznie ogłoszenie. dodaj ogłoszenie

  Podbij ogłoszenie na listach wyników wyszukiwania - bądź zawsze pierwszy.

Oferty Pracy na listach ogłoszeń są wyświetlane według daty dodania. Każdego dnia pozycja Twojego ogłoszenia na listach spada. Jeżeli chcesz ponownie umieścić swoje ogłoszenie na górze listy skorzystaj z opcji „Podbij”. Ogłoszenie wyświetli się jako pierwsze do momentu dodania nowego ogłoszenia lub podbicia.
dodaj ogłoszenie


W naszym serwisie istnieje możliwość  wpłaty środków na rachunek bankowy serwisu twojarobota.pl  i otrzymania przypisanego do konta Użytkownika pakietu „Kredytów”.

Posiadanymi „Kredytami” możesz dokonywać wszelakich płatności związanych z publikacją i promocją ogłoszeń w naszym serwisie, bez konieczności każdorazowego logowania się do płatności elektronicznych, np. przez osobę, która dokonuje w twoim imieniu rekrutacji pracowników, a nie ma dostępu do firmowego rachunku bankowego.


Rejestrując się w naszym serwisie jako Pracodawca Kliknij tutaj, masz do wyboru trzy rodzaje kont:

"Osoba prywatna", "Firma" , "Agencja Pracy" -  Za pomocą każdego z tych kont możesz publikować ogłoszenia o pracę. - załóż konta

 


Ogłoszenie może być edytowane w każdym zakresie i w każdej chwili.

Na czas edycji jego publikacja będzie zatrzymana i wznowiona w momencie ponownego zweryfikowania treści ogłoszenia pod względem zgodności z regulaminem, o czym zostaniesz poinformowany mailem.


 


Nie musisz być zalogowany, ani posiadać konta Pracownik ,aby aplikować na Ofertę Pracy.

Po wysyłaniu  uzupełnionego formularza aplikacyjnego, na twój adres e-mail,  prześlemy link aktywacyjny, który będziesz musiał potwierdzić w czasie 24 h. Po przekroczeniu czasu na aktywację, twoje zgłoszenie do Oferty Pracy będzie nieważne i  będziesz musiał ponowić swoje zgłoszenie. Dlatego lepiej jednak założyć w naszym serwisie konto „Pracownik” - kliknij tutaj , aby aplikować szybciej i na pewno skutecznie.

Pamiętaj: aplikowanie na Oferty Pracy w naszym serwisie jest bezpłatne.


 


Jeżeli jesteś zmęczony ciągłym aplikowaniem, załączaniem CV w odpowiedziach na oferty pracy? Załóż i uzupełnij profil "Pracownik"  i aplikuj w prosty sposób, automatycznie załączając wymagane informacje.

Dodatkowo mając aktywne konto w naszym serwisie masz stały kontakt z Pracodawcami. Od Ciebie, także będzie zależało jak ustawisz  powiadomienia dotyczące ofert pracy, które będziesz otrzymywał automatycznie.

Mając uzupełniony Profil Pracodawcy podnosisz swoją wiarygodność, tym samym zwiększasz szanse na pozyskanie oczekiwanej  Pracy.


 


Mając aktywny i uzupełniony profil pracodawcy, To Ty decydujesz , który pracodawca go zobaczy. 

Aplikując na wybrana ofertę pracy, automatycznie dajesz Pracodawcy pozwolenie na wgląd do Twojego profilu.

Tak , publikując Ofertę Pracy musisz podać numer telefonu do osoby lub działu HR odpowiedzialnego za publikację ogłoszenia.

Ale od Ciebie będzie zależało czy numer ten będzie widoczny w treści ogłoszenia, zaznaczając odpowiednią opcję pod polem do wprowadzania telefonu „ publikuj numer telefonu w treści oferty”. Jeżeli chcesz w publikowanej treści ogłoszenia wyrazić chęć zatrudnienia obcokrajowców, dodając ogłoszenie zaznacz w formularzu pole „Możliwość zatrudnienia obcokrajowców”. 

Wybierając tę opcję - na stronie ogłoszenia pojawią się podstawowe informacje w języku ukraińskim - co ułatwi pierwszy kontakt z potencjalnym Pracownikiem. Dodatkowo twoja Oferta Pracy zostanie oznaczona na listach ogłoszeń oraz wyszukiwarce specjalnym znacznikiem.


Nie pamiętasz hasła lub chcesz je zmienić?

Kliknij tutaj i wprowadź nowe hasło, następnie potwierdź je za pomocą wiadomości, którą otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail.


Aby nawiązać współpracę z Pracodawcą z wybranego ogłoszenia, musisz najpierw  aplikować na wybraną Ofertę Pracy, wówczas dostaniesz potwierdzenie o otrzymaniu i zapoznaniu się przez Pracodawcę z twoją aplikacją.

Pamiętaj, to Pracodawca nawiązuje pierwszy kontakt, może on nastąpić przez naszą stronę lub bezpośrednio np. telefonicznie lub mailowo.


Jeżeli chcesz dostawać wyselekcjonowane pod Twoje oczekiwania Oferty Pracy, przede wszystkim utwórz konto „Pracownik” - Kliknij tutaj

Następnie po zalogowaniu na twoje konto, w ustawieniach dotyczących powiadomień, wybierz i uzupełnij opcje związane z automatycznymi powiadomieniami o ofertach pracy. W ten sposób, bez uciążliwego przeszukiwania, będziesz automatycznie dostawał powiadomienia o wybranych Ofertach Pracy.


W trosce o naszych kandydatów na pracowników. Pracodawca w trakcie aktywnego  konta nie może zmienić swojego wybranego przy rejestracji profilu na inny. (do dyspozycji są trzy profile Firma, Agencja Pracy , Osoba Prywatna).

Jeżeli Pracodawca chce zmienić swój raz wybrany profil ma dwie możliwości:

 • 1. Zamknięcie utworzonego konta, wiąże się to z utratą wszystkich danych związanych z kontem. Opcja ta umożliwia założenie ponownie konta z wykorzystaniem starego maila.

 • 2. Założenie nowego konta Pracodawcy z odpowiednim profilem z wykorzystaniem nowego maila jako loginu.