Istotne informacje - Poznaj Nas

Witaj Pracodawco
Celem naszego portalu jest dystrybuowanie ofert pracy z branży budowlanej wśród specjalistów z Polski jak i specjalistów z zagranicy (Ukrainy, Białorusi). Wiemy, jak trudno znaleźć kompetentnego pracownika/wykonawcę. Jednak nasza strona przyszła Ci z pomocą, aby to ułatwić. Pracownikbudowlany.pl w odróżnieniu od innych portali jest serwisem branżowym skierowanym jedynie na oferty pracy i zlecenia w branży budowlanej i pokrewnej..

Jeśli poszukujesz pracowników, zamieść swoją Ofertę Pracy w naszym serwisie twojarobota.pl. Załóż darmowy profil Pracodawcy - kliknij tutaj i w prosty sposób publikuj bezpłatnie swoje Oferty Pracy. Bezpłatny jest również dostęp do otrzymywanych zgłoszeń i CV pracowników, jak również rozszerzona prezentacja twojej firmy. Opłaty według obowiązującego cennika pobierane są wyłącznie za wyróżnienie i pozycjonowanie twojego ogłoszenia w serwisie.

Dla kogo kierujemy ofertę?

Naszym celem jest dotarcie do osób fizycznych, firm, deweloperów, zarządców i administratorów wspólnot mieszkaniowych, agencji pośrednictwa pracy. Poszukujących pracowników, wyspecjalizowanych firm w branży budowlanej. Nasza oferta spełnia wymogi każdej z tych grup dzięki dostosowanej ofercie naszego portalu. Cały czas rozbudowujemy naszą ofertę o nowe możliwości..

1. Profil „Pracodawca-Firma, Deweloper, Administracja obiektów, Wspólnota” umożliwia:

 • publikację pełnego opisu Oferty Pracy z wykorzystaniem opcji precyzujacych ofertę  jak np."Zatrudnimy obcokrajowców”, „Zatrudnimy od zaraz”, „Podejmiemy współpracę z agencją pracy".
 • umieszczenia rozszerzonego  opisu Firmy.
 • indywidualny link oraz QR-kod prowadzący do Twojej listy ofert
 • bezpłatne umieszczenia logo twojej firmy w treści ogłoszenia i na listach wyszukiwania.
 • bezpłatne umieszczenia indywidualnego nagłówka graficznego nad treścią twojej Oferty Pracy.
 • załączenie linka do zewnętrznego systemu rekrutacyjnego, jeśli z takiego systemu korzystasz.
 • dodanie 5 lokalizacji do twojej Oferty Pracy.
 • określenia indywidualnych wymagań dla zgłaszających się pracowników, np. obowiązku dołączenia CV lub referencji.
 • moduł do komunikacji i oceny zgłaszających się pracowników.
 • bezpłatny i bezterminowy dostęp do nadesłanych zgłoszeń

 

 2. Profil „Pracodawca-Agencja Pracy” umożliwia:

 • dostęp do pełnej funkcjonalności zwiazanej z profilem Pracodawca-Firma.
 • dodatkowo wysyłanie ofert do Pracodawców, którzy w swoich ofertach zaznaczyli opcję " chęć podjęcia współpracy z agencja pracy".

 

 3. Profil „Pracodawca-Osoba Prywatna”umożliwia:

 • pozwala na korzystanie ze wszystkich funkcji profilu „Pracodawca-Firma” z wyjątkiem:
 • dołączania do opisu Oferty Pracy elementów graficznych jak logo oraz indywidualnego nagłówka graficznego.
 • dodatkowo pracodawca - osoba prywatna nie może umieścić profilu związanego z opisem prowadzonej działalności.
 • nie może aplikować na oferty pracy.

Wybierz jeden z trzech rodzajów profilu i załóż konto Pracodawcy    lub    + Załóż konto publikując ogłoszenie

W serwisie pracownikbudowlany.pl możesz zgłaszać się do ofert pracy, nie będąc zalogowanym.

Pamiętaj: aplikowanie i zgłaszanie się do wybranych ofert pracy/zleceń jest całkowicie darmowe.

Jeżeli jesteś specjalistą, reprezentujesz firmą i poszukujesz pracy lub zleceń w zakresie:
Instalatorzy, instalacje hydrauliczne, CO, elektryków, instalatorzy klimatyzacji, elektrycy, hydraulicy, kierownik budowlany, inspektor budowlany, geodeta, inżynier, planista architekt, operator maszyn budowlanych, operator koparki, operator dźwigu, operator ładowarek, kierowca ciężarówek, kierowca wywrotek, kierowca samochodów specjalistycznych, kierowca betoniarek, pracownik budowlany, pracownik fizyczny, pomocnik budowlany, dekarz, brukarz, prace ziemne , przyłącza mediów, betoniarz, zbrojarz , monter konstrukcji żelbetonowych, monter szalunków, spawacz, monter konstrukcji stalowych, pracownik wykończeniowy, tynkarz, zabudowa karton-gips, malarz, stolarz, zabudowa meblowa, montaż stolarki, ocieplenia, glazurnik, posadzkarz, monter drzwi, monter okien, ściany zewnętrzne, ocieplenia , praca przy elewacji, montaż rusztowań podestów, utrzymanie czystości, sprzątanie obiektów ,osiedli, biur , pielęgnacja terenów zielonych, prace ogrodnicze, zarządzanie obiektami, pracownik administracyjny, pracownik magazynu, kosztorysant, księgowy

W celu przyśpieszenia i zautomatyzowania procesu aplikowania zachęcamy do utworzenia na naszym serwisie konta o profilu PRACOWNIK - kliknij tutaj.  Założenie konta oraz samo aplikowanie jest całkowicie darmowe. Posiadając konto Pracownik zwiększasz swoje szanse na otrzymanie dobrej pracy.

 • Zakładając konto Pracownik określ się czy jesteś osoba prywatną szukającą pracy, czy też osobą reprezentującą firmę która chce się zgłaszać do wystawianych zleceń.
 • Zakładając konto o profilu PRACOWNIK nie musisz wypełniać skomplikowanych, obowiązkowych formularzy. Pamiętaj jednak, że jeśli lepiej zaprezentujesz swój profil, zwiększysz szanse na otrzymanie pracy
 • Nieobowiązkowo - uzupełnij jednorazowo swoje dane, które będą widoczne tylko dla wybranych Pracodawców
 • Wysyłaj swoje CV jednym kliknięciem do wybranych przez Ciebie ofert pracy.
 • Bądź pierwszy. Posiadając aktywne konto - ustaw własny Alert powiadomień o nowych Ofertach Pracy, które będą spełniać Twoje kryteria.

CO OTRZYMUJĘ DODAJĄC OGŁOSZENIE?

Pracownikbudowlany.pl w przeciwieństwie do innych podobnych portali jest profesjonalnym portalem branżowym skierowanym jedynie i wyłącznie na oferty / zlecenia z branży budowlanej i pokrewnej.

Dzięki naszemu portalowi pracownik i pracodawca mogą się ze sobą spotkać na neutralnym gruncie. Oznacza to, że obie strony będą się tu czuć bezpiecznie i komfortowo. Oferta zamieszczana na naszym portalu zachęci potencjalnych chętnych do pracy w branży budowlanej. To ważne, aby fachowcy z każdego obszaru widzieli, jakie mają możliwości, czytając treści ogłoszeń. Dlatego staramy się, aby pracodawcy mieli możliwość opisania swojego zlecenia oferty pracy w możliwie najdokładniejszy sposób.

Tacy specjaliści, jak kierowcy, Instalatorzy, kierowcy, elektrycy, murarze, operatorzy maszyn, instalatorzy sanitarni, projektanci, inżynierowie, nadzorcy budowlani, zbrojarze betoniarze, spawacze, pracownicy budowlani, pracownicy wykończeniowi, pracownicy fizyczni, pracownicy utrzymujący czystość zieleń czy też pracownicy biurowi administracyjni. Mają szansę na znalezienie tu rzetelnych pracodawców oraz ofert, o co zawsze staramy się dbać.

 

Kto możę być Pracodawcą ? 

 • Jeżeli jesteś Deweloperem, Firmą, Agencją Pośrednictwa Pracy, Zarządcą, Administratorem, lub zwyczajną Osobą prywatną poszukującą osób do pracy lub wykonawców do zleceń. To właśnie ten portal branżowy jest dla Ciebie..

Publikacja oferty pracy

 • Twoja oferta pracy ujrzy światło dzienne! Teraz będzie widoczna dla osób szukających pracy w branży budowlanej i pokrewnej.

Pełny dostęp do panelu zarządzania ogłoszeniami

 • Edytujesz dodane ogłoszenia pracy i zmienisz dane, jeśli będzie taka potrzeba bez utraty wykupionego abonamentu.

Stały dostęp do panelu rekrutacji

 • Będziesz mógł śledzić postępy procesu rekrutacji na bieżąco. Stały dostęp do nadesłanych CV/ofert nawet do tych ogłoszeń które wygasły.

Ustawienia powiadomień

 • Nic Cię nie ominie! Dostaniesz powiadomienie, gdy pojawi się nowa aktywność.

Dla firm: możliwość nawiązania współpracy z Agencją Pośrednictwa Pracy w zakresie danego ogłoszenia. 

 • Nawiąż współpracę z Agencją Pośrednictwa Pracy i ułatw sobie proces rekrutacji do firmy!. Wystarczy zaznaczenie odpowiedniej opcji "nawiążę współpracę z agencją pracy" w trakcie publikowania ogłoszenia

Możliwość wyróżnienia ogłoszenia własnymi elementami graficznymi w cenie publikacji ogłoszenia

 • Personalizuj ogłoszenia o pracę dodając własne grafiki (logo, zdjęcie branżowe), dzięki czemu przyciągniesz większą uwagę, a Twoje ogłoszenie zaciekawi więcej osób.

Możliwość elastycznego włączania pakietów promujących ogłoszenie

 • Decyduj o promowaniu ogłoszenia o pracę, kiedy tylko zechcesz. Dowolnie zarządzisz pakietem promującym ogłoszenie o pracę.

Dla Agencji Pośrednictwa Pracy: automatyczne otrzymywanie ofert pracy od współpracujących pracodawców

 • Automatycznie otrzymasz ofertę pracy po dodaniu jej przez pracodawcę, który chce nawiązać współpracę z agencją pracy przy poszukiwaniu i rekrutacji pracowników.

Nieograniczony dostęp do nadesłanych CV w odpowiedzi do ogłoszenia

 • Dostęp do CV/ofert osób rekrutujących o każdej porze.

Stworzenie profilu / wizytówki pracodawcy

 • Stwórz indywidualny profil / wizytówkę pracodawcy, aby się wyróżnić.

Indywidualny link i QR-cod

 • Utworzenie indywidualnego linku oraz QR-codu, prowadzącego jedynie do ofert pracy jednego pracodawcy. Co umożliwia powielanie tego linku i QR-codu na stronie pracodawcy, w mediach społecznościowych, mailach, nośnikach reklamy. Dzięki temu Twoje ogłoszenia zwiększą zasięg.

CO OTRZYMUJĘ TWORZĄĆ PROFIL PRACOWNIK?

Tworząc swój profil użytkownika, uzupełnij historię prac, dobrze opisz swoje umiejętności i przedstaw się możliwie jak najdokładniej, dzięki czemu pracodawca szybko cię odnajdzie. Pamiętaj, że możesz swoje konto dopasować idealnie pod osobiste potrzeby. Sprecyzuj więc, czego szukasz, ustaw powiadomienia i czekaj, aż nadarzy się kolejna świetna okazja.

 

Kto może założyć konto Pracownik

 • Zakładając konto o profilu Pracownik określ się czy jesteś osoba prywatną szukającą pracy, czy też osobą reprezentującą firmę która chce się zgłaszać do wystawianych zleceń..

Czy konto i aplikowanie na oferty jest darmowe ? 

 • Bez względu na to, czy profil zakłada osoba prywatna, czy też osoba reprezentująca firmę, warto wiedzieć, że jest to zupełnie darmowe. Aplikowanie o pracę oczywiście też. Dzięki temu znacznie szybciej możesz zaangażować się w szukanie najlepszych zleceń właśnie dla ciebie, nie bojąc się ponoszenia dodatkowych opłat.

 Uwaga !!! - Pracodawca przed spotkaniem poprosi Cię o przesłanie , danych, Twoich dokumentów

Potencjalny Pracodawca poprosi Cię o wysłanie:  skanów dokumentów może być to próbą wyłudzenia wrażliwych danych osobowych. Podobnie jest z prośbami o podanie numeru PESEL / numeru dowodu osobistego/ lub numeru paszportu. Pozyskane w ten sposób dane mogą posłużyć do zaciągania pożyczek lub do kolejnych oszustw poprzez kradzież tożsamości. Osoba, której danymi posługują się oszuści, może być podejrzana o przestępstwo oszustwa, których nie dokonała.
 
Jeśli przed rozmową kwalifikacyjną ktoś wymaga od Ciebie przesłania skanów lub podania danych wrażliwych- skontaktuj się z nami

Radzimy: Nie wysyłaj skanów swoich dokumentów i nie udostępniaj swoich danych osobom, osobom - Pracodawcom, których nie znasz.

 

 Uwaga !!! -  Pracodawca sugeruje, że warunkiem otrzymania pracy jest dokonanie opłaty

Jeśli przyszły "pracodawca" oczekuje wpłaty. Zachowaj ostrożność zwłaszcza w przypadku ofert pracy która można wykonywać zdalnie – w domu (np. wprowadzanie danych). Nieuczciwi pracodawcy piszą czasem, że warunkiem podjęcia pracy jest jakiś rodzaj uiszczenia opłaty wstępnej  np. wpłaty z góry za przesłanie do Ciebie materiałów niezbędnych do wykonywania pracy.
 
Jeśli potencjalny Pracodawca oczekuje  wpłaty - skontaktuj się z nami

Radzimy: Nigdy nie płać za możliwość podjęcia pracy lub za udział w procesie rekrutacji.

 

 Uwaga !!! -  Pracodawca na zewnętrznej stronie WWW wymaga podania numeru telefonu.

Pracodawca kieruje Cię na zewnętrzną stronę rekrutacyjną, z której należy pobrać dokumenty rekrutacyjne. Na takich stronach koniecznym warunkiem do pobrania dokumentów jest wpisanie swojego numeru telefonu. W ten sposób szukający pracy nieświadomie zapisuje się do płatnej usługi SMS Premium. Zwykle na takich stronach w stopce znajduje się napisana drobnym drukiem informacja, że jest to usługa subskrypcyjna.
 
Jeśli zostałes przekierowany na stronę, która jest "podejrzana" - skontaktuj się z nami

Radzimy: Aby uniknąć niepożądanych opłat, nie podawaj numeru telefonu, by zyskać możliwość pobrania dokumentów rekrutacyjnych.

 

 Uwaga !!! - Pracodawca prosi Cię o podanie prywatnego adresu mailowego wraz z  hasłem na zewnętrznej stronie rekrutacyjnej.

Może to być próba wyłudzenia hasła do konta poczty email poprzez fałszywą stronę z formularzem rekrutacyjnym. Oszuści podszywający się pod Pracodawców „na potrzeby rekrutacji” żądają podania adresu email i hasła. Oszuści liczą na to, że podane hasło będzie identyczne z hasłem do podanego konta email. To najprostsze droga do przejęcia Twojej poczty, dostępu do kont na różnych portalach. Co może doprowadzić do wielu innych poważnych konsekwencji.
 
Jeśli zostałes przekierowany na stronę, która jest "podejrzana" - skontaktuj się z nami

Radzimy: Nigdy nie podawaj hasłeł związanych z swoimi adresami. W każdym serwisie używaj innych haseł.

Dodaj ofertę pracy

za darmo - 84, PLN

okres 30 dni - 0.0, PLN

 • Szybka publikacja ogłoszenia
 • Pełny dostęp do panelu zarządzania ogłoszeniami, darmowa rejestracja
 • Pełny/Bezlimitowy/Bezterminowy dostęp do nadesłanych CV
 • Link do własnego fomularza aplikacyjnego
 • Automatyczne powiadomienie kandydatów
 • 5 lokalizacji (miejscowości) pracy
 • Logo firmy na stronie ogłoszenia oraz na liście ogłoszeń
 • Logo firmy na stronie głównej serwisu w rubryce Pracodawcy wyświetlane losowo
 • Personalizacja ogłoszenia własnymi elementami graficznymi
 • Elastyczne włączania pakietów promujących ogłoszenie
 • Profil pracodawcy - prezentacja prowadzonej działalności

Wyróżnij

zwiększ oglądalność x 8

okres 30 dni - 80, PLN

 • Chcesz aby Twoje ogłoszenie było dobrze widoczne i się wyróżniało na tle innych ogłoszeń. Skorzystaj z pakietu wyróżnij. Użytkownicy – potencjalni kandydaci na Pracowników, łatwo dostrzegą wyróżnione ogłoszenie tym samym Twoje ogłoszenie zyska większe zainteresowanie.

Podbij ogłoszenie

zawsze pierwsze na liście

podbicie - 40, PLN

 • Ogłoszenia na listach ogłoszeń są wyświetlane według daty dodania. Każdego dnia pozycja Twojego ogłoszenia na listach spada. Jeżeli chcesz ponownie umieścić swoje ogłoszenie na górze listy skorzystaj z opcji podbij. Ogłoszenie wyświetli sie jako pierwsze do momentu dodania nowego ogłoszenia lub podbicia.

W celu szybkiego kontaktu wybierz odpowiedni temat wiadomości

Wybierz dział/temat w jakim celu chcesz sie z Nami skontaktować, podaj swoje dane w formularzu i napisz wiadomość. Skontaktujemy się z Toba tak szybko jak to mozliwe.

Reklama / Współpraca

Bardzo nam miło jeżeli jesteś zainteresowany szeroką współpracą z Nami, poczowszy od reklamy a skończywszy na szeroko rozumianej współpracy biznesowej. Poszukujemy Partnerów biznesowych wykorzystujacych nasz system w innych portalach.

Co do Reklamy, jesteśmy bardzo elastyczni, co sprawia że potrafimy dostosować się do Twoich wymogów i stworzyć Reklamę w naszym serwisie zgodnie z Twoimi wymaganiam.

Zgłoś Naruszenie / Reklamacje

Witamy szanowny użytkowniku jeżeli zauważyłeś na naszym Serwisie nieprawidłowości związane z naruszeniem zasad regulaminu serwisu. Prosimy o pilny kontakt z naszym zespołem.

W treści formularza prosimy o wpisanie ID ogłoszenia, linku do ogłoszenia lub nazwy użytkownika. Informacje te pozwolą nam na szybkie zidentyfikowanie problemu.

Właścicielem serwisu jest: INFOPARK SP Z O O

z siedzibą Ul. Belwederska 20/22 00-762 Warszawa, województwo MAZOWIECKIE

Zapoznaj sie: Regulamin Serwisu

Oferty pracy:

Instalatorzy, instalacje hydrauliczne, CO, elektryków, instalatorzy klimatyzacji, elektrycy, hydraulicy, kierownik budowlany, inspektor budowlany, geodeta, inżynier, planista architekt, operator maszyn budowlanych, operator koparki, operator dźwigu, operator ładowarek, kierowca ciężarówek, kierowca wywrotek, kierowca samochodów specjalistycznych, kierowca betoniarek, pracownik budowlany, pracownik fizyczny, pomocnik budowlany, dekarz, brukarz, prace ziemne , przyłącza mediów, betoniarz, zbrojarz , monter konstrukcji żelbetonowych, monter szalunków, spawacz, monter konstrukcji stalowych, pracownik wykończeniowy, tynkarz, zabudowa karton-gips, malarz, stolarz, zabudowa meblowa, montaż stolarki, ocieplenia, glazurnik, posadzkarz, monter drzwi, monter okien, ściany zewnętrzne, ocieplenia , praca przy elewacji, montaż rusztowań podestów, utrzymanie czystości, sprzątanie obiektów ,osiedli, biur , pielęgnacja terenów zielonych, prace ogrodnicze, zarządzanie obiektami, pracownik administracyjny, pracownik magazynu, kosztorysant, księgowy

Załóż konto