Praca

Magazynier/Zaopatrzeniowiec w firmie budowlanej

Włocławek Włocławek Kujawsko-pomorskie

Ogłoszenie oczekuje na publikację.
Forma zatrudnienia: pełny etat Typ umowy: umowa o pracę

Szukamy kompetentnej i odpowiedzialnej osoby na stanowisko magazynier/zaopatrzeniowiec w firmie budowlanej.

Zakres obowiązków:

  • - zaopatrywanie prowadzonych inwestycji w materiały i sprzęt,
  • - kontrola i prowadzenie magazynów,
  • - serwisowanie sprzętów, narzędzi oraz pojazdów,
  • - inwentaryzacje magazynowe.

Oferujemy:

  • - Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • - Atrakcyjne wynagrodzenie.

Wymagania:

  • - Prawo jazdy kat. B
  • - Dobra organizacja pracy własnej i samodzielność w działaniu,
  • - Zaangażowanie, odpowiedzialność, systematyczność,
  • - Uczciwość i komunikatywność,
  • - Znajomość materiałów budowlanych,
  • - Podstawowa umiejętność naprawy sprzętów i elektronarzędzi,
  • - Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok.

Zapraszamy do kontaktu.

Szukasz pracownika, pracy ?

Stwórz swój profil Specjalisty, Pracodawcy - publikuj ogłoszenia wysyłaj swoje CV !

Załóż konto