Pracodawca - AM Okna zatrudni na stanowisko w branży administracja / finanse
Praca

Pracownik biurowy z j.niemieckim

Gorzów Wielkopolski Gorzów Wielkopolski Lubuskie

Ogłoszenie oczekuje na publikację.
Forma zatrudnienia: pełny etat Typ umowy: umowa o pracę

Cenisz sobie pracę, w której masz do zrealizowania jasny cel i możesz liczyć wsparcie zespołu w jego realizacji?

Ważna jest dla Ciebie rodzinna atmosfera i miejsce do którego

będziesz przychodził z poczuciem satysfakcji oraz ludzie z dużą ilością

pozytywnej energii?

Szukasz pracodawcy, który zapewni ci stabilne zatrudnienie,

przejrzyste warunki finansowe, możliwość rozwoju zawodowego i osobistego?

Ta oferta jest dla Ciebie.

Szukamy na stanowisko: Pracownik biurowy z j.niemieckim

Nie musisz mieć doświadczenia! Wszystkiego Cię nauczymy.

Praca biurowa w stałych godzinach pon.-pt. w Skwierzynie

Zadania:

  • wsparcie działu logistyki i magazynu w pracy biurowej
  • monitorowanie kompletności i przepływu dokumentów
  • stała współpraca z doradcą klienta i innymi działami w firmie
  • okazjonalny kontakt z klientem niemieckojęzycznym

 Wymagania:

  • dokładność
  • konsekwencja i determinacja w realizacji założonych celów
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • znajomość j. niemieckiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Szukasz pracownika, pracy ?

Stwórz swój profil Specjalisty, Pracodawcy - publikuj ogłoszenia wysyłaj swoje CV !

Załóż konto