Praca Od zaraz

Pracownik ogólnobudowlany - dworzec Racibórz

Racibórz raciborski Śląskie

Ogłoszenie oczekuje na publikację.
Forma zatrudnienia: pełny etat Typ umowy: umowa o pracę

Texom Sp. z o.o. to polska firma budowlana realizująca roboty budowlane w formule generalnego wykonawstwa w zakresie budownictwa przemysłowego, mieszkaniowego, użyteczności publicznej oraz budynków objętych ochroną konserwatorską.

Zakres obowiązków:

-Wykonywanie prac zgodnie z ustalonymi zasadami sztuki w zakresie budownictwa kubaturowego;

-Dbałość o powierzony sprzęt firmowy;

-Organizacja miejsca pracy zgodnie z przepisami i zasadami BHP

Wymagania

-Doświadczenie zawodowe w wykonywaniu prac ogólnobudowlanych;

-Dokładność i odpowiedzialność w wykonywaniu swoich obowiązków;

-Dobra organizacja czasu pracy;

-Mobilność.

Oferujemy:

- umowę o pracę na pełny etat

- praca w miłej atmosferze

- stałe godziny pracy

Szukasz pracownika, pracy ?

Stwórz swój profil Specjalisty, Pracodawcy - publikuj ogłoszenia wysyłaj swoje CV !

Załóż konto