Praca

PTB Sp. z o.o. zatrudni : Inżyniera Budowy / staż/ praktyka

Złotoryja złotoryjski Dolnośląskie

Ogłoszenie oczekuje na publikację.
Forma zatrudnienia: pełny etat Typ umowy: umowa zlecenie

Opis stanowiska:

  • realizacja przebiegu budowy zgodnie z zasadami sztuki budowlanej i dokumentacją techniczną pod nadzorem przełożonego
  • wsparcie dla kierownika robót ( m.in. wykonywanie pomiarów, przygotowywanie dokumentacji)
  • przygotowywanie wykonywanych robót do odbioru,
  • nadzór nad przestrzeganiem procedur BHP.

Wymagania:

  • student/absolwent szkoły wyższej, kierunki: technik budowlany, budownictwo ogólne, drogowe, inżynieria środowiska, wodna, sanitarna
  • umiejętność obsługi sprzętów pomiarowych typu niwelator, płyta dynamiczna,
  • podstawowa wiedza z zakresu budownictwa drogowego,
  • dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole,
  • obsługa MS Office (Excel, Word) Norma, AutoCad w stopniu bardzo dobrym,
  • prawo jazdy kat.B
  • wiedza z zakresu budownictwa

Oferujemy:

  • staż/praktykę z możliwością przedłużenia współpracy,
  • zróżnicowane pełne wyznań zadania,
  • realizację ciekawych projektów budowlanych,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • niezbędne narzędzia pracy( komputer, niwelator)
  • przyuczenie do wykonywanych zadań.

Szukasz pracownika, pracy ?

Stwórz swój profil Specjalisty, Pracodawcy - publikuj ogłoszenia wysyłaj swoje CV !

Załóż konto