Pracodawca - JDM DEWELOPER zatrudni na stanowisko w branży projektant / nadzór
Praca

Inżynier biura budowy

Piaseczno piaseczyński Mazowieckie

Ogłoszenie oczekuje na publikację.
Forma zatrudnienia: pełny etat Typ umowy: umowa o pracę

Jesteśmy polskim, doświadczonym i sprawdzonym deweloperem, liderem w budowie domów jednorodzinnych. Za każdym naszym sukcesem stoi wieloletnie doświadczenie.

Twój zakres obowiązków:

  • obsługa prowadzonych przez Spółkę inwestycji poprzez zamawianie materiałów, szukanie oraz kontraktowanie podwykonawców,
  • współprowadzenie narad koordynacyjnych w siedzibie Spółki,
  • koordynacja dostaw materiałów na poszczególne budowy,
  • wspomaganie kadry inżynierskiej pracującej na budowie,
  • wsparcie Kierownika Projektu i Kierownika budowy,
  • uzupełnianie umów i zleceń na poszczególne etapy prac dla wykonawców,
  • archiwizacja dokumentów WZ oraz umów z wykonawcami,
  • tworzenie zapytań ofertowych,
  • poszukiwanie nowych oraz optymalizowanie istniejących rozwiązań projektowych i wykonawczych,
  • zarządzanie programami wewnętrznej komunikacji w firmie.

Nasze wymagania:

  • wskazane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • zdolności organizacyjne,
  • komunikatywność,
  • zdolności interpersonalne i negocjacyjne,
  • samodzielność i determinacja w dążeniu do wyznaczonego celu,
  • znajomość programów MS Office,
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość programu AutoCad,
  • umiejętność pracy w zespole.

Szukasz pracownika, pracy ?

Stwórz swój profil Specjalisty, Pracodawcy - publikuj ogłoszenia wysyłaj swoje CV !

Załóż konto