Pracodawca - JDM DEWELOPER zatrudni na stanowisko w branży projektant / nadzór
Praca

Inżynier budowy

Falenty pruszkowski Mazowieckie

Ogłoszenie oczekuje na publikację.
Forma zatrudnienia: pełny etat Typ umowy: umowa o pracę

Twój zakres obowiązków:

  • wsparcie Kierownika Projektu i Kierownika budowy,
  • samodzielne odbiory poszczególnych etapów prac podwykonawców oraz pomoc przy koordynacji prac budowlanych,
  • współprowadzenie narad koordynacyjnych w biurze budowy
  • archiwizacja dokumentów WZ,
  • zarządzanie materiałami na placu budowy,
  • wspomaganie działu budowy,
  • zarządzanie programami wewnętrznej komunikacji w firmie

Nasze wymagania:

  • wskazane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • zdolności organizacyjne,
  • komunikatywność,
  • znajomość programów MS Word, Ms Excel,
  • mile widziana znajomość programu AutoCad (obmiary).

To oferujemy:

  • praca w prężnie rozwijającej się firmie,
  • atrakcyjne i terminowo wypłacane wynagrodzenie,
  • możliwość udziału w szkoleniach oraz zdobycia praktyki do uprawnień budowlanych,
  • niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop oraz samochód w godzinach pracy.

Szukasz pracownika, pracy ?

Stwórz swój profil Specjalisty, Pracodawcy - publikuj ogłoszenia wysyłaj swoje CV !

Załóż konto