Praca

Projektant konstrukcji budowlanych

Warszawa Warszawa MAZOWIECKIE
Dodano: 07/03/2023 wygaśnie za 7 dni
Forma zatrudnienia: pełny etat Typ umowy: umowa o pracę

Miejsce pracy: Warszawa (dzielnica Praga Południe)

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie obliczeń statyczno-wytrzymałościowych,
  • opracowanie dokumentacji projektowej (projekty budowlane, techniczne, wykonawcze),
  • modelowanie konstrukcji stalowej w programie 3D oraz generowanie dokumentacji rysunkowej,
  • koordynacja międzybranżowa projektów,
  • sprawowanie nadzoru autorskiego.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • mile widziane doświadczenie zawodowe przy projektowaniu obiektów przemysłowych,
  • uprawnienia budowlane do projektowania w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń,
  • biegła znajomość programów wspomagających projektowanie: AutoCAD, RM-Win, RM-3D, FD-Win,  Autodesk Robot Structural Analysis Professional;
  • dobra znajomość programu Autodesk Advance Steel lub podobnego,
  • znajomość programu Revit LT będzie dodatkowym atutem,
  • biegła znajomość obsługi komputera, programów pakietu Microsoft Office (Word, Excel, itd.),
  • znajomość obsługi urządzeń biurowych (drukarka, ploter, xero),
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • prawo jazdy kat. B,
  • pozytywne nastawienie, zaangażowanie, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę po okresie próbnym,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do poziomu posiadanych kompetencji i doświadczenia,
  • pracę w przyjaznej atmosferze.

Szukasz pracownika, pracy ?

Stwórz swój profil Specjalisty, Pracodawcy - publikuj ogłoszenia wysyłaj swoje CV !
Załóż konto