Praca

Ślusarz - Monter Konstrukcji Stalowych

Żłobnica bełchatowski Łódzkie

Ogłoszenie oczekuje na publikację.
Forma zatrudnienia: pełny etat Typ umowy: umowa o pracę

Twoje przyszłe zadania:

  • Składanie konstrukcji stalowych na podstawie rysunku technicznego
  • Wykonywanie spoin szczepnych

Oczekujemy od Ciebie:

  • Doświadczenia na stanowisku ślusarza - montera konstrukcji stalowych
  • Samodzielnego składania konstrukcji stalowych na podstawie rysunku technicznego
  • Doświadczenia w wykonywaniu spoin szczepnych
  • Czytania rysunku technicznego
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie dwuzmianowym (6-14, 14-22)
  • Mile widziane, ale nie wymagane uprawnienia do obsługo suwnic z poziomu 0

Co zyskasz:

  • Umowę o pracę (odprowadzane wszystkie składki)
  • Podstawę + gwarantowaną premię co miesiąc
  • Wynagrodzenie zawsze na czas, do 10-tego dnia miesiąca
  • Prywatnąopiekę medyczną w MEDICOVER
  • Możliwość wykupienia ubezpieczenia w PZU
  • Paczki dla dzieci na Boże Narodzenie
  • Dodatkową premię na Boże Narodzenie
  • Kartę Multisport
  • 700 zł brutto, za polecenie kandydata do pracy

*Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Mostostal Kraków SA, ul. Ujastek 7, 30-969 Kraków (dalej „MK”), kontakt telefon: (+48) 12 680 25 25 . Mostostal Kraków przetwarza Pani/Pana dane osobowe w celu:

  • przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego,
  • przesłania ankiety dotyczącej zadowolenia z procesu rekrutacyjnego, a w przypadku przyjęcia na praktyki również ankiety zadowolenia z praktyk (jeśli wyraził Pan/Pani zgodę),
  • sporządzenia umowy o pracę lub umowy cywilnoprawnej, w przypadku pozytywnego wyniku rekrutacji,
  • przesyłania informacji o działaniach marketingu rekrutacyjnego (jeśli wyraził Pan/Pani zgodę).

(art. 6 ust 1 lit. a, art. 6 ust. 1 lit. b oraz art. 6 ust. 1 lit. c RODO).

Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych: dane.osobowe(at)budimex.pl. Odbiorcami danych osobowych mogą być dostawcy rozwiązań IT, podmioty z grupy Budimex/Ferrovial, i inne podmioty jeśli są konieczne do realizacji powyższych celów (w tym spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego – art. 46 ust. 2 lit. c) RODO), opublikowane na stronie: LINK. Dane osobowe będą przechowywane przez czas niezbędny do realizacji wyżej wymienionych celów lub jeśli udzielona zostanie odpowiednia zgoda, przez okres pięciu lat od momentu jej wyrażenia. Ma Pani/Pan prawo do żądania od MK dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, a niepodanie danych uniemożliwi realizację procesu rekrutacyjnego z Pani/ Pana udziałem. Więcej na temat przetwarzania danych osobowych w procesie rekrutacyjnym: LINK

Szukasz pracownika, pracy ?

Stwórz swój profil Specjalisty, Pracodawcy - publikuj ogłoszenia wysyłaj swoje CV !

Załóż konto