робота

Zarządca obiektu

Włocławek Włocławek Kujawsko-pomorskie

Оголошення очікує на публікацію.
Форма зайнятості: повний день Тип контракту: трудовий договір

W zawiązku z dynamicznym rozwojem firma TREBUD poszukuje pracownika na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Dozór/opieka nad budynkiem siedziby firmy,
  • Dbanie o stan techniczny budynku,
  • Wykonywanie drobnych prac remontowo-naprawczych,
  • Nadzór nad firmami wykonującymi prace zlecone na obiekcie,
  • Nadzór nad magazynem,
  • Prace porządkowe wewnątrz obiektu oraz na zewnątrz,
  • Pielęgnacja terenów zielonych wokół obiektu.

Wymagania:

  • Prawo jazdy kat. B
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok

Oferujemy:

  • Stałe zatrudnienie,
  • Praca na pełen etat,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

Zapraszamy do kontaktu

Повідомити про порушення ID ogłoszenia: 809

Шукаєш працівника, роботу? ?

Створіть свій профіль спеціаліста, Роботодавці - публікуйте оголошення, надсилайте своє резюме (CV) !

Створити обліковий запис