робота

Serwisant Instalacji Niskoprądowych - alarmowych/elektryk/elektronik

Poznań Poznań Wielkopolskie

Оголошення очікує на публікацію.
Форма зайнятості: повний день Тип контракту: трудовий договір

Firma o ponad 20-letnim doświadczeniu w branży instalacyjnej w zakresie sieci oraz instalacji elektrycznych i teletechnicznych poszukuje pracowników na stanowisko

Serwisant Instalacji Niskoprądowych

Twój zakres obowiązków

  • Praca na nowych inwestycjach:
  • montaż oraz rozruch systemów SSWIN, KD, SSP, DSO, CCTV
  • przygotowanie dokumentacji powykonawczej oraz odbiorowej /protokoły rozruchu itp./
  • szkolenia użytkowników.
  • Opieka serwisowa nad istniejącymi instalacjami:
  • diagnoza usterek instalacji i systemów niskoprądowych /SSWIN, KD, SSP, DSO, CCTV/
  • usuwanie usterek, modernizacje instalacji w obiektach handlowych
  • przeprowadzanie przeglądów okresowych
  • sporządzanie raportów z przeprowadzonych prac
  • zapewnienie wsparcia technicznego naszym partnerom

Nasze wymagania

  • wykształcenie: kierunkowe (elektryczne, automatyka, pokrewne),
  • dobra znajomość obsługi komputera ( MS Windows, World, Excel)
  • umiejętność samodzielnej pracy oraz pracy w zespole,
  • komunikatywność oraz zdolności interpersonalne,
  • umiejętności czytania dokumentacji technicznej,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • gotowość do wyjazdów służbowych (delegacje) - pracujemy u naszych klientów serwisując instalacje już istniejące, ale także biorąc udział w nadzorowaniu montażu i uruchomieniach nowych systemów w Poznaniu, Wielkopolsce a także na terenie całego kraju.
  • mile widziana praktyczna znajomość systemów niskoprądowych /SSWIN, KD, SSP, DSO, CCTV/
  • w przypadku kandydatów z Ukrainy wymagana komunikatywna znajomość języka polskiego,

Oferujemy:

  • stabilną, ciekawą pracę w stabilnej firmie posiadającej ugruntowaną pozycję na rynku,
  • zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze etatu,
  • szkolenia branżowe,
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
Повідомити про порушення ID ogłoszenia: 795

Шукаєш працівника, роботу? ?

Створіть свій профіль спеціаліста, Роботодавці - публікуйте оголошення, надсилайте своє резюме (CV) !

Створити обліковий запис