Praca spawacze / ślusarze oferty

  • Filtry Wybrano filtry

Agencja pracy: BCP Service Sp. z o.o.

Szumowo, sokólski, Podlaskie
32 PLN brutto
Bez CV

Agencja pracy: BCP Service Sp. z o.o.

Biskupiec, olsztyński, Warmińsko-mazurskie
34 - 40 PLN brutto
Bez CV

Agencja pracy: BCP Service Sp. z o.o.

Sokółka, sokólski, Podlaskie
34 - 40 PLN brutto
Bez CV

Agencja pracy: BCP Service Sp. z o.o.

Szumowo, sokólski, Podlaskie
34 - 40 PLN brutto
Bez CV

Szukasz pracownika, pracy ?

Stwórz swój profil Specjalisty, Pracodawcy - publikuj ogłoszenia wysyłaj swoje CV !

Załóż konto

 

Najpopularniejsze oferty dla: spawacz / ślusarz

spawacz, spawanie elektryczne gazowe, monter konstrukcji stalowych,

 

Praca na budowie wymaga wysokich kompetencji i umiejętności. Choć zleceń budowlanych jest ogrom, to ciężko znaleźć pracowników budowlanych spełniających wszystkie wymagania. Na naszym portalu można jednak znaleźć wysoce wykwalifikowanych specjalistów w jednym miejscu, którzy są gotowi pracować jako spawacz.

Oferty pracy na stanowisko spawacza podkreślają, że wymagane jest minimum zawodowe doświadczenie w tym kierunku lub średnie z ukończonym specjalnym kursem zawodowym. Aby otrzymać pracę jako spawacz, konieczne jest posiadanie książki spawacza oraz aktualnych uprawnień na choć z jedną z metod dla grup materiału W03 lub 2.1 i ponad.

Spawacz predyspozycje - Osoba na stanowisku spawacza musi mieć dobrą kondycję, zdolność myślenia technicznego i koncentracji. Nie jest to praca wskazana dla osób z wadą wzroku, alergików, astmatyków czy zaburzeniami równowagi.

 

Spawacz / ślusarz - oferty pracy

Jeśli jesteś spawaczem lub ślusarzem i szukasz pracy to pracownikbudowlany.pl może stać się doskonałym miejscem! W serwisie są dostępne różnego typu oferty, w tym od firm, które zatrudniają na stałe, prace tymczasowe oraz jednorazowe zlecenia, które pomogą Ci zdobyć doświadczenie i rozwinąć skrzydła. Oferujemy duży wybór ofert pracy dla spawaczy i fachowców od ślusarstwa, a w tym zlecenia na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony, umowy tymczasowej, umowy-zlecenia i wielu innych. Dla osób, które chcą znaleźć zatrudnienie w konkretnej lokalizacji, oferujemy zlecenia na terenie całego kraju. Wszystkie ogłoszenia zawierają szczegółowe informacje o wynagrodzeniu, wymaganiach pracodawcy oraz zakresie obowiązków. Dzięki temu łatwo znaleźć ofertę pracy lub zlecenie, które będzie dopasowane do Twoich potrzeb i oczekiwań. Dla pracodawców, którzy szukają fachowców od spawania i ślusarstwa, oferujemy możliwość publikacji ogłoszenia w naszym serwisie. Dzięki temu pracodawcy mogą łatwo znaleźć odpowiednich kandydatów i specjalistów, którzy pomogą w realizacji różnych projektów. Praca dla spawacza z pewnością się znajdzie!

 

Dobrze płatna praca dla spawacza

Spawanie rur, wykonywanie spoin szczepnych... jakie jeszcze zadania mogą na Ciebie czekać? Podzieliśmy oferty dla spawaczy na kilka ciekawych subkategorii. Ich listę prezentujemy niżej.

Spawacz MIG/MAG – praca w zakładzie produkcyjnym, w którym spawacz będzie odpowiedzialny za spawanie elementów metalowych zgodnie z rysunkami technicznymi i za kontrolowanie jakości wykonanego spawu. Wymagana jest umiejętność czytania rysunków technicznych i doświadczenie w pracy z narzędziami spawalniczymi.

 Spawacz TIG – praca w warsztacie, w którym spawacz będzie odpowiedzialny za spawanie elementów karoserii samochodowej zgodnie z wymaganiami producenta. Wymagana jest umiejętność czytania rysunków technicznych, doświadczenie w pracy z narzędziami spawalniczymi oraz dokładność w wykonywaniu spawów.

 Ślusarz - praca w firmie produkcyjnej, w której ślusarz będzie odpowiedzialny za montaż i naprawę maszyn produkcyjnych i elementów konstrukcyjnych. Wymagane są umiejętności cięcia, gięcia i wiercenia metali oraz doświadczenie w pracy z narzędziami ślusarskimi.

 Ślusarz-mechanik – praca w firmie zajmującej się naprawą i serwisem samochodów, w której ślusarz-mechanik będzie odpowiedzialny za naprawę i konserwację pojazdów zgodnie z wymaganiami producenta motoryzacyjnego. Wymagane są umiejętności analityczne (diagnostyka) i naprawy silników oraz elementów zawieszenia i układu hamulcowego.

 Specjalista ds. konstrukcji – praca w firmie produkcyjnej, w której specjalista ds. konstrukcji stalowych będzie odpowiedzialny za projektowanie i opracowywanie dokumentacji technicznej związanej z produkcją elementów metalowych. Wymagane są także umiejętności projektowania w programach CAD oraz doświadczenie w pracy z narzędziami i materiałami konstrukcyjnymi.

 

Spawacz MIG/MAG, czyli kto?

Spawacz MIG/MAG zajmuje się wykonywaniem spawania metodą, która polega na łączeniu elementów metalowych przez topienie elektrody zasilanej prądem elektrycznym wraz z osłoną gazową, która chroni stopiony metal przed oddziaływaniem powietrza atmosferycznego.

MIG/MAG to skrót od "Metal Inert Gas" / "Metal Active Gas". Metoda MIG używa gazu inertywnego takiego jak argon lub hel, aby chronić topiony metal przed wpływem powietrza, natomiast metoda MAG używa gazu aktywnego takiego jak dwutlenek węgla lub mieszanina gazów, aby pomóc w procesie topnienia metalu.

 Spawacz MIG/MAG musi mieć umiejętności w zakresie obsługi sprzętu spawalniczego, dobierania odpowiednich parametrów spawania, przygotowywania elementów do spawania oraz oceny jakości wykonanego spawu. Praca spawacza MIG/MAG może wymagać pracy w różnych pozycjach, w różnych warunkach oraz na różnych rodzajach materiałów, w tym stali, aluminium i miedzi.

 

Zatrudnię spawacza ślusarza

dodaj darmową ofertę pracy 

Zatrudnię spawacza