Praca utrzymanie czystości / zieleni oferty

  • Filtry Wybrano filtry

Brak wyników spełniających Twoje kryteria wyszukiwania

Sprawdź poprawność albo spróbuj bardziej ogólnego zapytania

Chcesz na bieżąco byc poinformowanym o nowych ofertach pracy? - Zapisz parametry

Szukasz pracownika, pracy ?

Stwórz swój profil Specjalisty, Pracodawcy - publikuj ogłoszenia wysyłaj swoje CV !

Załóż konto

 

Najpopularniejsze oferty dla: utrzymanie czystości / zieleni

utrzymanie czystości, sprzątanie obiektów ,osiedli, biur , nasadzenia, pielęgnacja terenów zielonych, prace ogrodnicze

 

Kompetentni pracownicy to skarb każdego pracodawcy. Ofert pracy jest mnóstwo, ale jak znaleźć tę idealną? Na Pracowniku Budowlanym swoją ofertę kierujemy do obu grup. Tu każdy pracodawca znajdzie wyspecjalizowanego pracownika, a pracownik dobrze płatną pracę, adekwatną do umiejętności.
Zadbanie o czystość w miejscu pracy jest koniecznością – wymagają tego przepisy, które określają, kto jest odpowiedzialny za te działania. Utrzymanie porządku wiąże się z dobrymi praktykami, ale wymaga też odpowiedniego sprzętu, który ułatwia wykonywanie tych czynności.
Pracownik zajmujący się utrzymaniem czystości musi zadbać o nią w przydzielonych pomieszczeniach, przed wejściem do budynku i w przechowalniach urządzeń i środków do sprzątania. Do zadań osoby utrzymującej czystość należy mycie elementów i powierzchni płaskich, usuwanie zabrudzeń, opróżnianie koszy, stałe doglądanie i uzupełnianie środków sanitarno-higienicznych oraz inne czynności ustalone z pracodawcą.
Pracownik zajmujący się utrzymaniem zieleni zobowiązany jest do dbałości o stan roślin, oczyszczania i utrzymywania terenu w dobrym stanie, planowania prac renowacyjnych, inwentaryzacją.

 

Utrzymanie czystości/zieleni – oferty pracy

W tej kategorii mieści się dużo ofert pracy. Na naszej stronie z ogłoszeniami najpopularniejsze zawody to utrzymanie czystości, pielęgnacja terenów zielonych, prace dotyczące sprzątania pomieszczeń biurowych czy osiedli.
Jest także wiele innych profesji, o których ogłoszenia pojawiają się nieco rzadziej. Może to być np. praca w firmie ogrodniczej czy pielęgnowanie roślin ozdobnych przy jakimś konkretnym obiekcie.
Wartościowe umiejętności w pracy związanej ze sprzątaniem lub ogrodnictwem to na pewno: sprawność fizyczna, wytrzymałość, determinacja, zdolność do przyjmowania poleceń i pracy pod nadzorem.
Wykształcenie potrzebne do tego, aby wykonywać różne usługi ogrodnicze, można uzyskać na odpowiednim profilu w technikum lub szkole zawodowej. Można również skorzystać z oferty uczelni oraz wybrać się na studia ogrodnicze.

 

Praca – sprzątanie

Jeżeli szukasz zatrudnienia jako osoba sprzątająca, możesz zdecydować się na jedno z tych stanowisk: pomoc domowa, pokojówka, salowa, sprzątaczka domowa lub biurowa utrzymanie czystości w obiektach budowlanych.
Pracownik sprzątający ma do czynienia z ciężką pracą fizyczną. Lista codziennych zajęć takiej osoby jest o wiele dłuższa niż odkurzanie, umycie podłóg i wytarcie kurzu z mebli.
Od kilku lat istotne jest również dbanie o regularną dezynfekcję miejsc publicznych. Jednak poza tym obowiązkiem pracownik fizyczny, jakim jest sprzątacz, musi również zajmować się myciem okien, układaniem i segregowaniem przedmiotów oraz śmieci, podlewaniem i czyszczeniem roślin.
To rodzaj pracy, który można wykonywać na pełen etat oraz dorywczo. Praca na pełen etat może wiązać się z tym, że pracodawca co jakiś czas będzie zmieniał lokalizację, w której dany pracownik ma zająć się utrzymaniem porządku. Wówczas codziennie może być wymagane sprzątanie w innym miejscu, a nawet w ciągu jednego dnia osoba sprzątająca będzie musiała oporządzić np. dwa różne biura.

 

Praca – ogrodnik

Prace ogrodnicze sprowadzają się do wykonywania wielu różnych obowiązków. W pielęgnacji ogrodów ważna jest wiedza na temat kilku czynników. Najważniejsza jest dobra znajomość roślin, które znajdują się w danym ogrodzie. Każda z nich może bowiem wymagać innego traktowania i specjalistycznego podejścia.
Jeżeli masz za zadanie urządzić czyjś ogród, na pewno wiesz, że sadzenie roślin także wymaga odpowiedniej wiedzy – o podłożu, którego dany kwiat potrzebuje, a także np. o porze roku, w której można go wsadzić do ziemi.
Jeżeli nie jesteś w stanie sam zapanować nad czyimś ogródkiem, możesz potrzebować do współpracy pomocnika ogrodnika. Może wykonywać on mniej skomplikowane zadania, takie jak np. koszenie trawników albo przycinanie krzewów. Może także pomagać ci w projektowaniu wyglądu ogrodu i wykonywać inne fizyczne obowiązki.
Powinien także zajmować się sprzątaniem ogrodu, pieleniem go oraz oporządzeniem drzew i krzewów po zimie. Ogrodnik w swoim fachu współpracuje również z innymi ogrodnikami, dostawcami oraz praktykantami i stażystami.

 

Zatrudnię:

ogrodnika, osoby sprzątające do utrymania czystości

dodaj darmową ofertę pracy 

Zatrudnię utrzymanie czystości / ogrodników