Praca znaleziono oferty

  • Filtry Wybrano filtry

Brak wyników spełniających Twoje kryteria wyszukiwania

Sprawdź poprawność albo spróbuj bardziej ogólnego zapytania

Chcesz na bieżąco byc poinformowanym o nowych ofertach pracy? - Zapisz parametry

Szukasz pracownika, pracy ?

Stwórz swój profil Specjalisty, Pracodawcy - publikuj ogłoszenia wysyłaj swoje CV !

Załóż konto

 

Praca w budownictwie:

mazowieckie | dolnośląskiekujawsko-pomorskielubelskielubuskiełódzkiemałopolskieopolskiepodkarpackiepodlaskiepomorskie | śląskie świętokrzyskiewarmińsko-mazurskiewielkopolskizachodniopomorskie

 

Jak wybrać rzetelną ekipę remontową?

Zastanawiasz się, jakie kryteria należy spełnić, aby znaleźć pracę przy budowie drogi? Należy podkreślić, że robotnik wykonuje swoje obowiązki na świeżym powietrzu, dlatego jest narażony na wpływ gorszej pogody.

Jeśli chcesz związać swoją przyszłość z budownictwem, ale nie masz doświadczenia, możesz spróbować swoich sił jako pracownik fizyczny. Aby wykonywać proste roboty wykończeniowe takie jak szpachlowanie, tynkowanie, malowanie, czy tapetowanie, powinieneś wykazać się dobrą kondycją i zaangażowaniem.

Czym kierować się podczas przeglądania ogłoszeń? Przede wszystkim sprawdź, jakie wymagania stawia pracodawca i jak wygląda zakres obowiązków. Oprócz tego przyjrzyj się temu, czy w ofercie podane są widełki płacowe lub minimalna stawka. Przeczytaj, czy musisz wysłać CV i pod jaki numer telefonu możesz dzwonić. Jeśli nie masz doświadczenia jako pracownik budowlany, pamiętaj, że nie jesteś na przegranej pozycji. Zawsze możesz poszukać ekipy, która szuka osób do przyuczenia. Początkowo zostaniesz zatrudniony jako pomocnik, ale z czasem właściciel firmy budowlanej powierzy Ci trudniejsze zadania.

Inżynier budowy – co należy do jego obowiązków?

Inżynier budowy sporządza przedmiary i obmiary do wyceny robót. Ponadto sporządza i/lub kontroluje dokumentację techniczną. Zatrudniony na tym stanowisku nadzoruje pracę zespołu oraz odpowiada za terminowe zrealizowanie projektu. Może kontrolować ekipę przy budowie dróg, osiedli, mostów, czy hal produkcyjnych. Inżynier monitoruje też, czy dostarczane materiały budowlane mają parametry zgodne z dokumentacją techniczną. Specjalista współpracuje z podwykonawcami, kierownikiem budowy i dostawcami oraz kontaktuje się z inwestorami.

Jak znaleźć ekipę do rozbiórki domu?

Planujesz rozbiórkę budynku w Sosnowcu? Szukasz wskazówek, czym kierować się przy wyborze ekipy budowlanej? Przedsięwzięcie wymaga nie tylko dopełnienia wielu formalności, ale i przygotowania planu działania. Do wniosku o wydanie pozwolenia na rozbiórkę powinieneś dołączyć zgodę właściciela budynku, szkic usytuowania obiektu, a także opis zakresu robót i sposobu zapewnienia bezpieczeństwa ludziom i mieniu. W niektórych przypadkach należy również dostarczyć projekt rozbiórki. Jeśli dopełniłeś wszystkich formalności, poszukaj ekipy, która ma doświadczenie w tego typu pracach.

Profesjonalna ekipa remontowa – na co zwrócić uwagę przy wyborze?

Kupiłeś mieszkanie w Katowicach do remontu, a teraz potrzebujesz fachowca do prac wykończeniowych? By zaoszczędzić czas i uniknąć stresu, dodaj ogłoszenie w naszym serwisie. Dzięki temu zyskasz pewność, że Twoja oferta trafi do osób szukających zleceń na prace remontowe. Używa odpowiednich narzędzi, dobiera zaprawę do rodzaju materiału oraz zna zasady wznoszenia ścian. Zanim zatrudnisz murarza, sprawdź jego licencję, ubezpieczenie i referencje. Zastanawiasz się, skąd wziąć pracowników budowlanych w Częstochowie? Wystarczy, że zamieścisz ogłoszenie na naszej stronie. Dzięki niej dotrzesz do dużej grupy osób, które na co dzień wykonują prace remontowo-budowlane.

 

Zatrudnię:

Pracowników budowlanych, praca w branży budowlanej

dodaj darmową ofertę pracy 

Zatrudnię pracownika budowlanego